Tek tip kıyafet zorunluluğu bulan firmalarda, işçilerin aynı kıyafetleri tercih etmeleri gerekiyor ve bunu da kurumlar sağlıyor. Kalabalık siparişler için Ebruzen markasını tercih edebilirsiniz ve esd önlük gibi özel kumaş ve üretim kıyafetler de dikkat çekici bir hal almış durumda. Bu ürünlerin en büyük özelliği ise dış etkenlere karşı daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıdır.

Antistatik Önlük

Aynı zamanda toz barındırmayan bir özellikten de bahsetmek gerekiyor ve bu özellik sayesinde yıkama ihtiyacı duyulmuyor. Eğer talep edilirse sıvı geçirmeyen bir özellik ile daha güçlü ürünler haline getiriliyor. Kalabalık işçi topluluklarına daha kusursuz kıyafetler hazırlamak isterseniz eğer esd önlük en doğru seçimlerden biri olacaktır diye düşünüyoruz.

Antistatik önlük siparişlerinde ebat detayını da mutlaka firma ile paylaşmanız gerekiyor ve elbette kaç adet sipariş geçeceğinizi de iletmek durumundasınız. Çalışmalar en kısa süre içerisinde başlatılıyor ve uzun ömürlü önlük modelleri hızlı bir şekilde hazır hale getiriliyor. Firmalar için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.